Picasa v3.9.0 Build 137.114 Türkçe

Webster

Kurucu ( RooT ) AdmiN
Yönetici


Picasa v3.9.0 Build 137.114 Türkçe

Picasa, Google tarafından sunulan ve fotoğraflarınızın mükemmel görünmesini sağlayan ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımıdır. En güzel fotoğraflarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak artık bir düğmeye basmak kadar kolay! Picasa, doğrudan Google+'da paylaşım yapmanıza izin verir ve çok daha zengin düzenleme araçlarına da erişim olanağı sunar.


Picasa, fotoğraflarınızı tarayıcınızı açmaya gerek kalmadan organize etmeyi daha kolay hale getirir. Fotoğrafınıza Picnik'in üstün fotoğraf düzenleme özelliklerini uygulayıp Picasa'ya kaydedin. Ardından portre fotoğraflarınızdan bir Yüz Filmi yapın. Geliştirilmiş bir özellikler paneli ve koleksiyonunuzdaki tüm fotoğrafları bir seferde yüklemenizi sağlayacak yeni Toplu yükleme özelliği de bulunuyor.

Yüz Filmi: Bir doğum günü partisi veya düğün için slayt gösterisi hazırlama işi size düşmüş olabilir. Üstelik bu iş için yalnızca iki gününüz vardır ve elinizde grup fotoğraflarından başka bir şey yoktur. Paniğe gerek yok. Yüz Filmi özelliği sayesinde kısa sürede o özel kişiyi gösteren, o özel kişinin odağında olduğu bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Hem de geçişler, müzik ve resim yazılarıyla birlikte.

Toplu Yükleme: Fotoğraflarınızı yönetin ve organize edin. Yükleme özelliğini geliştirdik. Artık Picasa Web Albümleri'ne aynı anda birden fazla albüm yükleyebilirsiniz. Ayrıca albümleri kaldırabilir, yükleme boyutunu, görünürlüğü veya Picasa Web Albümleri'ne yüklenmiş olan fotoğrafların senkronizasyon durumunu değiştirebilirsiniz.

Picnik'te Düzenleme: Temel Efektler sekmesinden Picnik'te Düzenle'yi seçerek fotoğrafınıza biraz Picnik sihri ekleyin. Picnik, fotoğraflarınızı doğrudan tarayıcınızdan kolayca düzenlemenizi, paylaşmanızı ve Picasa Web Albümleri'ne geri kaydetmenizi sağlayan güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Özellikler paneli: Picasa artık EXIF verilerinin yanında XMP desteği de sunuyor. Artık Özellikler panelinde yerler ve etiketlerin yanında resim verileri Picasa v3.9.0 Build 137.114 Türkçe de yer alıyor. Fotoğrafı çekerken hangi ayarları kullandığınızı ayrıntılı olarak görmek için bu bilgileri kullanın.

Resmi Sitesi: Picasa

Aktivasyon Yöntemi: Ücretsiz

??????? ???? Pcs390Bld137114.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net


Redbunker.net - Pcs390Bld137114.rar - 13.6 MB
 
Üst