Büyükler Için Boyama Kitabı - Mandala Boyama Kitabı

snezana

New member
Hayvan ve Kelebek Boyama Oyunu

Büyükler İçin Kelebek Boyama Sayfaları stresten kurtulmanıza ve eğlenceli zaman geçirmeniz amacıyla tasarlanmış mandala boyama sayfaları stiliyle yetişkinler için boyama kitabıdır. Farklı hayvan resimleri herkesin, stresini atması ve rahatlatayarak dinlenmesi, odaklanmak ve yaratıcı olması için yetişkinlere yönelik hayvanlar ve boyama kitabı kombinasyonunu mükemmel bir şekilde içerir ve bu yüzden her kişi için, farklı psikolojik anlamı vardır.

Hayvan Boyama Oyunu: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/animal-coloring-pages-adult-coloring-book/9nblggh52p8p

Kelebek Boyama: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/butterfly-coloring-pages-for-adults-coloring-book/9nblggh52x7g

 

snezana

New member
Büyülü Mandala Boyama Kitabı

Jung bile mandala boyamanın dinlendiriciliğinden bahsetmiştir ve Jung güvenir bir kişidir.* Büyükler için boyama kitabı çok popülerdir ve zamanla detaylı mandala boyama sayfaları daha popüler hâle gelecektir. En popüler anti-stres boyama sayfaları içinde mandala boyama oyunları üst sıradadır.

Büyülü Mandala Boyama Kitabı: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/magic-mandalas-adult-coloring-book/9pdl8sq254mz

 

snezana

New member
Kedi Büyükler için Boyama

Muhtemelen çocuklar için kedi boyama sayfaları ve oyunlarını görmüşsünüzdür ve bu yüzden bu oyunların sadece çocuklar için olduğunu sanmışsınızdır, oysa yetişkinler de boyama oyunları ve boyama sayfalarına bayılır.İki yüzden fazla renk seçeneğiyle bu sevimli kedi boyama sayfaları ve kedi çizimlerini dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Büyük yetişkinler için boyama kitapları topluluğuna katılın ve orijinal kedi çizimleri boyarken dinlenin.

Kedi Büyükler İçin Boyama: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/cat-coloring-pages-for-adults/9nrpwp8n352q


 

snezana

New member
At Boyama Oyunları: Büyükler için Boyama Kitabı

Hayvan boyama sayfası ile vahşi atların özgürlüğünü hissedin. Büyükler İçin At Boyama Kitabı ve yetişkinler için boyama kitapları birçok özelliğinin yanında anti stres yetişkin boyama kitabı olarak öne çıkar ve hayvan boyama sayfası ve boyama sayfası, rahatlatıcı özellikleriyle huzur verir.

Büyükler İçin At Boyama Kitabı : https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/horse-coloring-pages-for-adults/9nk2fsnf3k59

 

snezana

New member
Büyükler için Köpek Boyama Sayfaları

''Kediler ve köpekler''in savaşında köpeklerin tarafını tutanlar için yeni bir büyükler için boyama kitabı var. Yetişkinler İçin Köpek Boyama Sayfaları uygulaması sayesinde köpek resmi boyama yapabilirsiniz. Bayılacaksınız bu sayfalara! Hemen boyamaya başlayıp sıkıntı ve stresten kurtulun!

Köpek Boyama Sayfaları: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/pas-bojanka-za-odrasle/9p2gjc7w4p0p?rtc=1

 

snezana

New member
Alfabe Büyükler Için Boyama Kitabı

Matbu boyama kitabınızdaki tüm çizimleri boyadığınızda tekrar boyama yapamamak sinir bozucudur. Ama sanal boyama sayfaları sayesinde boyamak hiç bitmeyen bir eğlence olacak. Biz de Alfabe Boyama Sayfası ile alfabe boyama oyunlarını yaratarak büyükler için boyama kitabını oluşturduk.


Alfabe Büyükler Için Boyama Kitabı: https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/abeceda-bojanka-za-odrasle/9mt3rhj571pb?rtc=1


 
Üst