Geri git   ForumAyyıldız | F.AY Forumları ve Paylaşım Platformu > F.AY Forum Hayatı Ve Eğlence > Burçlar Alemi

Kullanıcı Etiketleme

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-28-2013   #1 (permalink)
Aldırma Sen Bazen ne dediğim benim bile '' Umrumda '' değil...
Sahra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2013
Mesajlar: 1.160
Konular: 743
Bulunduğu Yer:
Mesleğiniz:
Burcunuz: Balık
Takımınız: Galatasaray
İlişki Durumu: Yok
Tecrübe Puanı: 717
Rep Puanı : 542
Aldığınız Beğeni: 80
Verdiğiniz Beğeni: 122
Standart Doğum gününüze göre hangi çiçeksiniz?

Doğum gününüze göre hangi çiçeksiniz?

Hangi çiçeksiniz?
1 Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Sarı gentiyan.
Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir. Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basit bir çekingenlik de olabilir. Bu simgede doğan insan inatla amaçlarına ulaşır. Soğuk havalarda sağlığına dikkat etmelidir.

11 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Deve dikeni.
O hiç kimsenin dikkatini çekmez. Bu nedenle o sürekli kendi kendiyle uğraşır. Bu karakteri deve dikeninin gerçek kişiliğinin saklanmasına neden olur ve insanlar onun bir önemli özelliğini iyi kalpliliğini fark etmezler. O iyi bir dosttur ve ailesine düşkündür. Çok çalışkandır. Verilen bütün işleri yerine getirir. Ama çok çalışmak bir yana sağlığına dikkat edip dinlenmesini de bilmelidir. Bu insanlarda hipertansiyon görülebilir.

21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Ölmez çiçek.
Bu insan ciddi birisidir. Modayı yakından takip eder. Çekiciliği ile etrafındakileri kıskandırabilir. Enerji dolu olduğu için zorluklarla başa çıkabilir ve kötü niyetli insanlarla savaşıp onları yenebilir.

1 Şubat - 10 Şubat tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Ökse otu.
Bu işaretin bayanı aşırı meraklı ve hafif hareketleri ile dikkat çeker. İnsanları baştan çıkarmak onlar için en basit iştir. Bu işaret altında doğan erkekler spor[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] vücut geliştirme[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] karate[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] tenisle uğraşarak popülariteye ulaşırlar. Ayrıca[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] bu insanlar sporla uğraştıkları için sağlıklı olur ve kolay hastalanmazlar.


11 Şubat - 19 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz : Güzelavratotu.
Bu işarette doğan kadınlar gerçek güzeldirler. Aynı zamanda ciddiyetlerini korurlar. Onlara yaklaşmak kolay bir iş sayılmaz. Erkekler yakışıklı olmasalar da usanmadan çalışırlar. Bu şekilde amaçlarına ulaşmasını da iyi bilirler.


20 Şubat - 28 Şubat tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Küstümotu (mimoza).
Bu insanlar hassasiyetleri ile diğerlerinden seçilirler. Mimoza insanı yaptığı iş değerini bulamazsa gerçekten acı çeker. Bu insan ona verilen işi neyin pahasına olursa olsun yerine getirir. Bu yolda gerekirse kendi sağlığını feda eder. Ama sonuç olarak da bir değerlendirme[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] bir aferin duyma ihtiyacı hisseder. Kalp krizi ve ülser kaçınılmaz hastalıklardandır.1 Mart - 10 Mart tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Haşhaş.
Onun güzelliği herkesi büyüler. Bu insanın ağına yakalanmak kolay[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] ordan çıkmak oldukça zordur. Onun yolu çok engebelidir. Haşhaş insanı kendi güçlerine inanmalıdır[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] ancak bu şekilde başarılı olur. Et yemeklerinden uzak durması tavsiye edilir. Sebzeler onun için vitamin kaynağı ve iyi moral deposudur


11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Zambak.
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] sırları ancak yarım ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.


21 Mart - 31 Mart tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Yüksükotu.
Bu işaretin sarı ve solgun çiçeklerine rağmen[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] bu işareti taşıyan insanlar kararlı bir kişiliğe sahiptirler. Kafaları bir makine kadar hızlı ve dakik çalışır. Yaşamın en zor dönemlerinde bile hızlı bir çözüm bulmak onlar için zor değildir. Hiçbir zaman kendilerini kaybetmezler. Bir az sinirlidirler. Baş ağrıları çekebilirler.


1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Manolya.
Dürüsttür[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyal ilişkilerinde başarılı sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.


11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Ortanca.
O iyi kalplidir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] cömerttir. Bazen fazla iyi davranır[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] elinde ne varsa hepsini çevresindekilere vermeye çalışır. Bu huyu bazen yakınları tarafından iyi karşılanmaz.


21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Dahlia.
O azamici bir kişilik taşımaktadır ve bu huyu amaçlarına ulaşmakta onu engelleyebilir. Dahlia insanı başkalarından çok kendine ve kendi gücüne güvenmelidir. Bu durum sadece iş için değil[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] özel hayatında da geçerli olabilir.


Mayıs - 10 Mayıs tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : İnci çiçeği.
Cömert ve iyi kalplidir. Menfaatçi insanlar tarafından acımasızca kullanılmaya yatkındır. İnci çiçeği kadınına iyi bir koruyucu gerekebilir. İş konusunda bu insanlar fazla sorunlar yaşamamaktadırlar. Ani değişiklikler sinirlerini olumsuz etkileyebilir.11 Mayıs - 21 Mayıs tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Semiz otu.
Kolay güvenemeyen[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] tehlikelerden sakınan[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] her zaman darbe bekleyen[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] hatta sevdiği insana karşı bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandır.


22 Mayıs - 31 Mayıs tarihlerinde doğanlar :
Çiçeğiniz : Papatya.
Bu gelenekseldir: seviyor-sevmiyor. İnsanlar tarafından zor anlaşılsa da onları kendine çekmeyi başarmıştır. Güzel bir dış görünüşe sahip olmalarına rağmen bu insanlar[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] yaşamlarını rekabet uğruna masa başında geçirmeye hazırdırlar. İş tutkularının nedeni spora olan merakları da olabilir.


1 Haziran - 11 Haziran tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Çançiçeği.
Sabit karakterlidir. Her hangi bir değişiklik onu korkutabilir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] üzebilir. İyi bir aile ve iyi bir iş sahibi olursa bu kişiliği yüzünden fazla zarar görmez. En sevdiği ulaşım aracı[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] örneğin iş gezileri için tercih edebileceği araç trendir. Uçak mı? Asla!

12 Haziran - 21 Haziran tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Krizantem.
Sakin ve sessizdir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] evde oturmayı sever[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] tedbirlidir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] gözlemcidir. Olaylarda dedikoduculuk rolünü üstlenmeye bayılır. Amaçlarına ulaşır.


22 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Lale.
Lale erkeği şüphesiz Don Juan'dır. Hiçbir şeyi umursamaz. Lale kadını enerjiktir. Kendine güveni sonsuzdur. Bu kadınların eşleri mutsuz olurlar.


2 Temmuz - 12 Temmuz tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Nilüfer.
Su[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] hava ve toprak - üçü bir arada. Çok değişken bir kişiliğe sahiptir. Yaşam onun için kolaydır. Zorlukların üstesinden gelir. Sıkıntılarından çabuk kurtulabilir.


13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Menekşe.
Herkesin gözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanır. Ama gerekirse güneşe çıkar ve ihtiyacı olan şeyi elde eder. Hafife alınmamalıdır!


24 Temmuz - 2 Ağustos tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Yaban gülü.
Dikenlidir. Çıplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasını sağlar. Kendini iyi savunur ve koşullara ayak uydurmasını bilir.


3 Ağustos - 12 Ağustos tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Ay çiçeği.
Kendi yerini güneşin altında bulmuştur. Başarılar onun gözlerini kapatamaz.13 Ağustos - 23 Ağustos tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Gül.
Çiçeklerin kralıdır. Başka insanlar her zaman gül insanını kıskanırlar. Onun aleyhine entrikalar düzenlenir onu yerinden koparmak için planlar yapılır komplolar kurulur. Gül hatalı değildir. Ama bütün zamanlarda kendi erişilmezliğini korumak güçtür. Sağlığına dikkat etmeli ve fazla yorulmamalıdır.


24 Ağustos - 2 Eylül tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz : Hezaren (delphinium).
Kendine sert davranır[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] yabancılara ise tolerans tanır. Çok zeki olduğu söylenemez. Bu nedenle zorluklarla karşılaşabilir. Kendine uzatılan yardım elini kabul etmelidir.


3 Eylül - 11 Eylül tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Karanfil.
Karanfil insanı çok sabit fikirlidir. Çevresindekiler bundan rahatsızlık duyabilirler. Ama o yenilmezdir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] her zaman doğru yolu seçer ve inatla yolunda durmaya devam eder.


12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Saray patı (aster).
Saray patı sonbaharın hüzün ve kederini kapatmaya çalışır. Saray patı insanı etrafına neşe saçar. Maalesef bazen insanları neşelendirmekle gecikir. Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.


23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Funda.
Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar işlerinde uzmandırlar. Kendi altın ellerinin değerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadaşını kötü günde yalnız bırakmaz.

4 Ekim - 13 Ekim tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Kamelya (Japon gülü).
Hoş bir dış görünüşe sahiptir. Sakin ama korkusuzdur. Hareketlerinde çocuksuluk sezinlenir. Sanata yatkınlıkları vardır.


[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...]
Sahra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-28-2013   #2 (permalink)
Aldırma Sen Bazen ne dediğim benim bile '' Umrumda '' değil...
Sahra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2013
Mesajlar: 1.160
Konular: 743
Bulunduğu Yer:
Mesleğiniz:
Burcunuz: Balık
Takımınız: Galatasaray
İlişki Durumu: Yok
Tecrübe Puanı: 717
Rep Puanı : 542
Aldığınız Beğeni: 80
Verdiğiniz Beğeni: 122
Standart

14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Leylak.
Leylak şafağın[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] tazeliğin[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] gençliğin simgesidir. Çalışkan bir insan olan Leylak başkalarına da yardım etmekten zevk alır. Kıskanç iş arkadaşların dikkate almamalıdır.


24 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Freesia.
Korkusuz[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] inatçı kişilikleri bazen zarar verebilir. Bu işaretin insanları çok sevimli ve sempatik olurlar. Bu sayede işlerinde de ilerleme gösterirler. Bir az diplomatik davranmalıdırlar.


3 Kasım - 12 Kasım tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Orkide.
Orkide insanı gizemli ve anlaşılmaz kişiliği ile dikkat çeker. Şüphecidirler. Çevrelerindeki insanlara karşı dikkatli yaklaşırlar. Sabırla[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] çalışarak istediklerini adım adım elde ederler.


13 Kasım - 22 Kasım tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Peony.
Peony insanı sağlığı için endişelenmeyebilir. Her koşula dayanıklıdır. Tabii işinde çok çalıştığı zamanlarda ara vermeli[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] dinlenmelidir. Bir az daha tutumlu olmalıdır. Ve planlarında savurgan davranmamayı öğrenmelidir.


23 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Glayöl (Gladiolus).
Glayöl insanı özel yetenekleri ile diğerlerinden farklı olmasa da[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] çok çalışkan ve başarılıdır. İyi yönetilirse çok şey elde edebilir. Ancak kendini övmekten hoşlanır.


3 Aralık - 12 Aralık tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Keklik otu.
Sıcağın sembolüdür. Tazeliği ve rüzgarı sever. Dikkat merkezinde olmaya bayılır. Maymun iştahlılığı ile bazen sınırları geçebilir. İşte bir eleştiri alırsa hemen savunmaya geçer ve sıyrılmayı başarır.


13 Aralık - 31 Aralık tarihlerinde doğanlar : Çiçeğiniz: Lotus.
Temizlik sembolüdür. Asya insanları için çok şey ifade eder. Buralarda sadece egzotik açıdan değerlendirilir. Lotus insanı zevklidir[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] amaçlarına kolay ulaşır. İnsanlarla ilişkilerinde daha esnek davranmalıdır.


[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...]
Sahra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
çiçeksiniz, doğum, gününüze, göre, hangi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Sosyal
Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

Tasarım : VampRens
Açılış Tarihi: 30 Ağustos 2013
Forumayyildiz.Net Her Hakkı Saklıdır
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 43, 45, 51, 53, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 290, 296, 303, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455,