Geri git   ForumAyyıldız | F.AY Forumları ve Paylaşım Platformu > F.AY Forum Hayatı Ve Eğlence > Burçlar Alemi

Kullanıcı Etiketleme

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-21-2014   #1 (permalink)
Ayyıldız By TeaM
cyber_warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yaş: 33
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Mesajlar: 1.262
Konular: 1080
Bulunduğu Yer: Bilişim Dünyalıyım..
Mesleğiniz: Pc Güvenlik Sistemleri..
Burcunuz: Kova
Takımınız: Fenerbahçe
İlişki Durumu: İlişki falan yok..
Tecrübe Puanı: 675
Rep Puanı : 120
Aldığınız Beğeni: 120
Verdiğiniz Beğeni: 163
Standart 22 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

22 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumlari 22 01 2014 burçlar, 22 Ocak 2014 akrep burcu yorumu, 22 Ocak 2014 aslan burcu yorumu, 22 Ocak 2014 balik burcu yorumu, 22 Ocak 2014 basak burcu yorumu, 22 Ocak 2014 boga burcu yorumu, 22 Ocak 2014 günlük burç yorumlari, 22 Ocak 2014 ikizler burcu yorumu, 22 Ocak 2014 koç burcu yorumu, 22 Ocak 2014 kova burcu yorumu, 22 Ocak 2014 oglak burcu yorumu, 22 Ocak 2014 Pazartesi burç yorumlari, 22 Ocak 2014 terazi burcu yorumu, 22 Ocak 2014 yay burcu yorumu, 22 Ocak 2014 yengeç burcu yorumu, 22 Ocak burç yorumlari, 2014 22 Ocak günlük burç yorumlari, 2014 Ocak ayi burç yorumlari


Koç Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak düşmanlıklara dikkat çekmekte. Başarınızı kıskanan insanların nahoş çırpınışıdır bunlar. Siz işinize bakın öfkenizin sizi ilkelerinizden uzaklaşmasına izin vermeyin ve unutmayın Güneş Balçıkla Sıvanmaz..Özel yaşamınızda da eş yada sevgilinizden beklemediğiniz duygusallıkta samimi sözler duyabilir ve yaşanan tüm olumsuzlukları ardınızda bırakarak yeni bir başlangıç yapacaksınız… Bekar Koç’lar sizde heyecanı yüksek bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sevgisizlikten sevgiye inançsızlıktan inanca giden çok kutsal bir yoldayım. Gelişiyor inanıyor öğreniyor ve keşfediyorum.Anlıyor ve biliyorum ki doğru tektir ve gerçektir.Kendi doğrularımı bulmuş olmanın şükrü ile yüceliyor sevgi ile sarmaş dolaş oluyorum.

Günün Kristali: Kırmızı Mercan

Günün Rengi: Parlak KırmızıBoğa Burcu

Gökyüzü bugün yatırımlardan alım satımlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Beklemediğiniz aksiliklerle karşılaşabilir zararlı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise aile bireyleri ile sıcak ilişkiler kuracak.Onların desteğini arkanıza alabilmiş olmanın rahatlığı ile kendinizi yaşamınızın her alanında huzurlu ve güçlü hissedeceksiniz.Eş ya da sevgilinizle maddi konularda yaşanacak fikir ayrılıkları tartışmalara sebep olabilir.Haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorsanız kelimelerinizi seçerken dikkatli davranın.

Günün Olumlaması: Ruhumdaki ışık Güneş gibi aydınlatıyor her yanı, Sevginin huzurun aşkın içindeyim. Sağlıkla başladığım her güne hamd ediyor yaşamımın her anını bütünün hayrına en güzel haliyle değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: Carnelianİkizler Burcu

Yeniden yapılanacağınız hayata karşı isteklerinizi netleştirip kararlılıkla sahip çıkacağınız özel bir gün karşılıyor sizleri. İş hayatınızda önemli girişimleriniz sorunsuz bir şekilde kabul görebilir. Bünyenizin soğuk algınlıklarına karşı zayıf olduğu bir gündesiniz dikkatli davranın.Evinizle ilgili bir taşınma dekorasyon ya da her hangi bir değişiklik düşünüyorsanız bunu daha sonraki günlere ertelemeniz daha doğru olacaktır. Ailenizle olan ilişkilerinizde sıcaklık ve samimiyet sizleri yaşamınızın her alanında motive edecek.. Şans sizden yana keyfini çıkarın…

Günün Olumlaması: Sadece kendim olmayı seçiyorum her şeyi ile bütün olarak, Mükemmel olmak yerine kendim olmayı seçiyorum. Her zaman içimdeki sonsuz inancın benimle birlikte olduğumu bilirim ve ona güvenirim.Benim asıl zenginliğim sahip olduğum değerlerimi en yüksek akıl yetilerimle ortaya koymaktır.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: Parlak kırmızıYengeç Burcu

İşinize bağlı olarak maddi konularda artış yaşanabilir fakat bu güzel etkiyi aşırı gereksiz harcamalarda bulunup har vurup harman savurmadan değerlendirmelisiniz. Yaşanacak bir tadilat ve buna bağlı yaşayacağınız aksilikler canınızı sıkabilir.Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınızı aşka dönebilir. Keyifli gelişmelerle moral bulacak ve yaşama daha farklı yönlerden bakmayı öğreneceksiniz…

Günün Olumlaması: Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyor, Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyor sevgiyle iletişim kuruyor ilişkilerimi güçlendiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: AragonitAslan Burcu

Oldukça uzun bir zamandır; Ruhsal anlamda oldukça yoruldunuz. Kendinize zaman ayırmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz. İş hayatınıza aktivitelere önem verin doğru zamanda doğru yerde olmanın getireceği büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizlebirlikte kararlar alıp uygulamanız her ikinizide maddi manevi kazançlı çıkaracak etkilere sahip.

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Yakut

Günün Rengi: KırmızıBaşak Burcu

Yaşamınızda ki belirsizlikler den kurtuluyorsunuz. İş ve aile yaşamınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve kendinizi daha iyi ifade etme imkanını bulabileceksiniz.Üzerinizden büyük bir yük kalkmışçasına hür hissedecek ve karşılaştığınız güzellikleri en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.Bekar Başak’lar özel yaşamınızda ilgi duyduğunuz insanla hoş bir karşılaşma yaşayabilir ve bunu devam ettirek aşka doğru yürüyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamımı yeniden keşfettiğim şekillendirdiğim çok özel zamanlardayım. Sevgiyle aşkla inançla ilerliyor eskiye ait tüm rahatsızlıklarımı yaşamımdan çıkarıyorum.

Günün Kristali: Azurit

Günün Rengi: KırmızıTerazi Burcu

Gökyüzü aşk hayatınızda yaşanacak süpriz gelişmelere işare etmekte. Bir beraberliğiniz yoksa aşk kapınızı çalabilir beraberliği devam eden ve başkalarının sebep olduğu problemler yaşayanlar ise, Sevdiğiniz insanın fedakarca davranışları ve hatasını anlayarak samimiyetle özür dilemesi ile ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabileceksiniz. İş hayatınızda ise ani değişimler söz konusu olabilir.Korkmayın yaşanacak etkiler sizler için olumlu olacaktır.

Günün Olumlaması: Günün Olumlaması: Ruhumu sabırla bilgimi eğitimle aşkımı emekle besliyorum. Sağlıklı alışkanlıklar ediniyor tüm zararlı alışkanlıklarımdan kolaylıkla uzaklaşıyor ve arınıyorum.

Günün Kristali: Topaz

Günün Rengi: Parlak KırmızıAkrep Burcu

Bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın bazıları ile insanlarla son derece uyum içinde olurken bazılarıyla da tamamen ters düşeceksiniz. Bu süreçte karşılaşacağınız zorlukları çözmek ya da yok saymak size kalmış.Benim tavsiyem zorlukları mantıklı bir şekilde ele alıp çözmeniz yönünde olacaktır.Bunun için zihninizi yeni fikirlere açın ve kesinlikle kararlı tavırlar sergileyin.Özel yaşamınızda ise eviniz ve aile yakınlarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz çözüme kavuşturmanız gereken konuları ele almak için motivasyonunuzu yükseltiyor.Bu dönemde aşırı iyimser davranmaktan kaçının.Gerçekleri görerek hareket edin onları kırmamak adına yapmanız gerekenin çok üstünde sorumluluk yüklenmeniz mümkündür.

Günün Olumlaması: Kendi kararlarımı en yüce hayrıma olacak şekilde adil bir şekilde uyguluyor, Doğrularımdan vazgeçmeden kimseyi incitmeyecek zarar vermeyecek haliyle sahipleniyorum. Özümden gelen sese kulak veriyor yüksek zekamla birleştirerek hayat yolunda güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: KırmızıYay Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda risk almaktan kaçınmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de yeni tanıdığınız insanların görüş ve tekliflerine dikkat edin.Bugün ayrıntılara önem vermeniz büyük bir sıkıntının içine girmekten kurtarabilir sizleri.Özel yaşamınızda ise evli çocuklarınızın eşleri ile olan problemleri size de yansıyabilir.Olabildiğince adil olmalı yıkıcı değil yapıcı bir tutum içinde olmalısınız.Bekar Yay’lar beklenmedik bir telefon mesaj aşk hayatınızda ani gelişen olaylara sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Gözlerimi açıp yepyeni bir sabaha sağlıkla uyanmanın verdiği huzur sevdiklerimle bir arada olmanın şükrü, Yeteneklerim bedenim ve bana sunulan sayısız nimetin güzelliklerinin farkına varıyor ve tüm kalbimle şükrederek tüm olumsuz düşünce ve etkileri kendimden uzaklaştırıyorum.

Günün Kristali: Ay taşı

Günün Rengi: Kırmızı


Oğlak Burcu


Gökyüzünün sizlere mesajı üzerinizdeki ağırlıklardan silkinin ve yaşama sıkı sıkı bağlanın. Başkalarının sebep olduğu olumsuz olaylar peşi sıra bir takım engelleri yaşamanıza sebep olmuş olsa da dün dündür bugün bugün diyebilmelisiniz.Geçmişte yaşanan hatalar zorluklar hak etmediğiniz olaylar bugün sizi engellemeye devam etmemeli buna izin vermemelisiniz.Yaşam akıp gidiyor kendinizi toplayın sıkı bir çalışma temposuna girin ve kazanmak için bir adım atın gerisi kendiliğinden gelecektir. Özel yaşamınızda ise eşinize olan sevginizi göstermekten çekinmeyin ilk adımı atan siz olun…

Günün Olumlaması: Hatalarımı seviyorum, ruhumu eğitip geliştirmeme katkıda bulundukları için. Düşmanlarıma teşekkür ediyorum özüme dönüp, kendimi keşfedip yenilenmeme yardımcı oldukları, beni güçlendirdikleri, savaşmayı ve kendimle barışmayı, sevgime daha da güçlü bir şekilde sahip çıkmam gerektiğini fark etmemi sağladıkları için. Rabbim sanateşekkür ediyorum, sağlıklı bir bedenle beni dünyaya gönderip nimetlerinle mükafatlandırdığın için.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: KırmızıKova Burcu

Bugün sabah saatlerinde yapacağınız iş görüşmeleri olumlu etkileri de beraberinde getirecektir. Uzun vadeli istikrarlı başarıların altına imzanızı gururla atabilirsiniz.İnsancıl yönünüz ve uzlaşmacı tavrınız sizi kazançlı çıkaracak.Aşk hayatınızda da olumlu enerjiniz sayesinde dikkat çekecek kırgınlıklara bağlı kısa sureli ayrılıklarınızı barışla devam ettireceksiniz. Duygularınıza aynı etki ile karşılık bulmuş olmak sizleri heyecanlandıracak ve birlikte olduğunuz insana daha da yakınlaşmanızı sağlayacak…

Günün Olumlaması: Sözlerimi ruhumdan gelen fısıltıların doğrultusunda seçiyor ve ifade ediyorum. Böylelikle isteklerimi gerçekleştirebilecek enerjileri kendime çekiyor, bütünün hayrına katkıda bulunuyor, kendi payıma düşeni de sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Kristali: Krizopras

Günün Rengi: KırmızıBalık Burcu

Gökyüzü bugün isteklerinizi kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de harcamalar konusunda! Arkadaşlarınızın etkisi altında kalarak kendinizi sıkıntılı bir ödeme yükünün altına sokabilirsiniz.Fedakarlık arkadaşlık önemli fakat gerçekten güvendiğiniz dostlarla arkadaşlık arasındaki kavramı iyi ayırt edebilmelisiniz.Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın sizden daha fazla ilgi görmek istemesini yanlış anlamamalı ilişkinizin daha da güçlenmesi için ona daha yakın olmaya gayret göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Aklımı ilimle, yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim. Düşünüyor, üretiyor, kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum.Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek, maddi-manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum.İlahi adalete güveniyor, haksızlık yapmıyor, haklarıma da sahip çıkıyorum.Evrenin güzelliklerini keşfediyor, yaşamımda onlara severek yer veriyorum.

Günün Kristali: Yeşil Akik

Günün Rengi: Kırmızı

Koç Burcu
♈ İnsanlar senin çok iyi ve çok mutlu olduğunu düşünüyor. Ama içinde yaşadığın fırtınaları bir tek sen biliyorsun.

Boğa Burcu
♉ Rol yapmaz bir "bağa", neyse O’dur. Kişiliği oturmuş bir karakteri vardır.Sana hayran kalmamak mümkün değil.

İkizler Burcu
♊ Herkesin imrenerek baktığı insanların burcudur. Kıskananında her zaman olacaktır. Zaten "ikizler" alışıktır bu durumlara.

Yengeç Burcu
♋ Karşındakini üzmemek için kırılan-üzülen sen oluyorsun ya sürekli,suratının ortasını yumruklarım senin.Konuş,Bağır içinde kalmasın

Aslan Burcu
♌ Herkesten kalitelidir"aslan"lar ama yeri geldiğinde laftan anlamayanın kalitesine düşüp anladığı dilden konuşmayıda en iyi onlar bilir

Başak Burcu
♍ Zamana bırakmaktan nefret eder bir "başak". "Ne olacaksa olsun" der üstüne gider

Terazi Burcu
♎ Gizli ve sırrı çözülememiş albenileri vardır. Baktıkça hayran kalırsınız. Güzelliğine, hareketlerine, konuşmasına. Her şeyine.

Akrep Burcu
♏ Küçük şeyler bile akrep" in kalbinde büyük yere sahip olur, gözü toktur.Diğerlerinden farkı budur "akrep"in.

Yay Burcu
♐ Etrafında çok kişi vardır ama onu anlayanda bir o kadar azdır. "yay"ı dibine kadar yaşamak ,O'nu anlamakla başlar

Oğlak Burcu
♑ En büyük aptallık "oğlak" ı kazanmışken, kaybetmektir

Kova Burcu
♒ Bazı insanları farklı yapan bir "kova"nın aşkıdır."Kova" sevmekten vazgeçerse o insanlarda farkını kaybeder, herkesle aynı olur

Balık Burcu
♓ Duruma göre değil adamına göre değişir "balık"lar.. İyiye İyi, Kötüye Kötü

Yanlışlık Sistemlerin Başarısızlığında..Gerçek Her zaman Göründüğü Gibi Değildir..
cyber_warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
2014, burç, günlük, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Sosyal
Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

Tasarım : VampRens
Açılış Tarihi: 30 Ağustos 2013
Forumayyildiz.Net Her Hakkı Saklıdır
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 43, 45, 51, 53, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 290, 296, 303, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455,