Geri git   ForumAyyıldız | F.AY Forumları ve Paylaşım Platformu > F.AY Forum Hayatı Ve Eğlence > Burçlar Alemi

Kullanıcı Etiketleme

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-21-2014   #1 (permalink)
Ayyıldız By TeaM
cyber_warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yaş: 33
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Mesajlar: 1.262
Konular: 1080
Bulunduğu Yer: Bilişim Dünyalıyım..
Mesleğiniz: Pc Güvenlik Sistemleri..
Burcunuz: Kova
Takımınız: Fenerbahçe
İlişki Durumu: İlişki falan yok..
Tecrübe Puanı: 675
Rep Puanı : 120
Aldığınız Beğeni: 120
Verdiğiniz Beğeni: 163
Standart 21 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları

21 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumlari 21 01 2014 burçlar, 21 Ocak 2014 akrep burcu yorumu, 21 Ocak 2014 aslan burcu yorumu, 21 Ocak 2014 balik burcu yorumu, 21 Ocak 2014 basak burcu yorumu, 21 Ocak 2014 boga burcu yorumu, 21 Ocak 2014 günlük burç yorumlari, 21 Ocak 2014 ikizler burcu yorumu, 21 Ocak 2014 koç burcu yorumu, 21 Ocak 2014 kova burcu yorumu, 21 Ocak 2014 oglak burcu yorumu, 21 Ocak 2014 Pazartesi burç yorumlari, 21 Ocak 2014 terazi burcu yorumu, 21 Ocak 2014 yay burcu yorumu, 21 Ocak 2014 yengeç burcu yorumu, 21 Ocak burç yorumlari, 2014 21 Ocak günlük burç yorumlari, 2014 Ocak ayi burç yorumlari


Koç Burcu

Gökyüzü liderlik özelliklerinizi ön plana çıkaracak durumlarla karşılabileceğinize işaret etmekte. Kendinize olan güveniniz başka insanların da güveninizi kazanmanızı sağlayarak kendilerine önderlik etmeniz için talepte bulunmalarına sebep olabilir. Hiç düşünmeden kabul edin ve yeteneklerinizi ortaya koyun. Bu dönemde rakiplerden kaynaklanan sorunlar olsa da kazanan taraf siz olacaksınız. Unutmayın hiç bir savaştan yara almadan galip gelemezsiniz! İş hayatınızın en verimli süreci sizleri karşılarken cesur doğanızı bilgi ve donanımınızla ortaya koymalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin duygularını yeterince ifade edemiyor olması ve sürekli herşeyden sızlanır hali onunla sağlıklı iletişim kurmanıza engel olacaktır…

Günün Olumlaması: Biliyor ve inanıyorum ki iyi ve doğru olan her zaman kazanır. İnandığım tüm değerlerim yeteneklerim ilkelerim benim hazinemdir.Sonsuz kaynaklar benim nimetimdir.İnandığım gibi yaşayabilmeyi başarabilmiş olmanın şükründeyimSağlık aşk huzur para şans şimdi yaşamıma gürül gürül akıyor.Zenginleşiyor büyüyor ve gelişiyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Beyaz


Boğa Burcu
Boğa Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda hızla yükselmeye başladığınız bugünlerde rakiplerinizden gelecek etik olmayan davranışlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. DİKKATLİ olun! Sağduyulu davranın öfkelenseniz dahi kontrolünüzü kaybetmeyin ve onların size yaptığı davranışlar içine girmekten kaçının.Siz işinize ve yapmanız gerekenlere odaklanın.Siz karanlık bir mağarayı aydınlatan Işık gibisiniz.Işığın gücü duruluğu karanlığı daima aydınlatır.Bunu aklınızdan çıkarmadan hareket edin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden dolayı aldığınız sorumlulukları tek taraflı yüklenmiş olmanın ağırlığını sevdiğiniz insanla paylaşın ve yaşamın müşterek sorumluluklar getirdiğini uygun bir dille ona hatırlatın..

Günün Olumlaması: Yüreğimde ki küçük çocuğun sesine kulak veriyor, Onu özgür bırakıyorum. Yapmacık bana ait olmayan beni benden uzaklaştıran her şeyden uzaklaşıyor içimdeki çocuğun coşkusuyla ruhumu yeniliyorum. Eskimiş bana yabancılaşmış her şey yaşamımdan çıkıp gidiyor yerlerine yepyeni şanslı güzellikler geliyor…

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Rodokrozit


İkizler Burcu
İkizler Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda da mali konularda çok şanslı olduğunuzu müjdelemekte. Yaptığınız işe göre sizden talepler fazlalaşacak ve para akışında oldukça önemli gelişmeler le sizde yatırım yapma şansını yakalayabileceksiniz. Bu yatırım önemli bir borcun kapatılması olabileceği gibi kendiniz için yapacağınız ev araba gibi bir alım da olabilir. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın yakınları ile ilgili her duyduğunuza inanarak hareket eden bir tavır içinde olursanız insanlara hak etmediği şekilde davranmanın getireceği problemleri yaşayabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumu bedenimi düşüncelerimi tüm karanlıklarından arındırıyorum. İlahi müziğin melodilerinde dans ediyor ritmin titreşimleri ile bütünleşiyorum.Yüreğimde ki yaraları iyileştiriyor ilahi gücün kuvvetini hissediyor düştüğüm yerden çok sağlıklı çok güçlü bir halde ayağa kalkıyor ve hayata sıkı sıkı tutunarak ilerliyorum.

Günün Kristali: Ay taşı

Günün Rengi: Beyaz


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Bugün; İş ve özel yaşamınızda huzurunuzu başarınızı kıskanan kişilerin çevrenizde bulunarak türlü oyunlarla size rahatsızlık vermelerine fırsat vermemek sizin elinizde… Çevrenizde bulunan insanlara her zamankinden daha fazla dikkat edin ve sezgilerinizin sesine kulak vererek ilerleyin… Kişisel eşyalarınıza dikkat edin bir anlık dalgınlık sizleri bir hayli fazla uğraştırabilir.Özel yaşamınızda ise aşkın sihirli sözleri ruhunuzu okşayacak. Bırakın duygularınız kelimelerinizde hayat bulsun ve rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturup sevip sevilmenin tüm güzelliğini doyasıya yaşayın…

Günün Olumlaması: Emekleyerek yürümeyi yürüyerek koşmayı, Emek vererek kazanmayı fedakarlığın önemini öğrendim. Elimdekine şükrederek ilerlemeyi geçicilikle kalıcılık arasında ki tercihi ilkelerimle belirlemeyi, Ben benibende bulunca, Ruhumu karanlıktan aydınlığa götüren yolda yürümeyi öğrendim.

Günün Rengi: Beyaz

Günün Kristali: Ametist


Aslan Burcu
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabileceğinize işaret etmekte. İletişim de yaşananan yanlış anlaşılmalar tartışmalara neden olabilir ve siz haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.Bugün kimse ile tartışmamaya özen gösterin.Özel yaşamınızda ise oldukça karışık etkiler söz konusu.Beklemediğiniz davranışlarla karşılaşabilir bilmediğiniz gerçeklerin ortaya çıkması ile ciddi bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Günün enerjileri ne kadar olumsuz olursa olsun tartışmalaradan uzuk durmanız pek çok olumsuz sonucun önüne geçecektir.

Günün Olumlaması: Kalbimi ruhumu bedenimi düşüncelerimi seviyor ve onaylıyorum. Kendime kıymet veriyor verdiğim kıymeti sevdiklerimden de sevgi ile istiyorum.İstiyor diliyor inanıyorum.İnandığım dilediğim her şeyi sevgi ile kendime çekiyor mutluluğu tüm benliğimle yaşıyorum.

Günün Kristali: Yakut

Günün Rengi: Beyaz


Başak Burcu
Başak Burcu

Gökyüzü yaşama ilişkilerinize dostluklarınıza bakış açınız tamamen değiştirebilir bugün yaşayacaklarınızla değişim enerjisinin ilk sinyallerini vermeye başlayabilirsiniz. Kendinizi daha çok sevecek ve derin bir yüzleşmenin ardından gelen radikal kararlar alarak uygulayacaksınız.Sürünceme de kalan her şeyi ya bitirecek ya da olması gereken hale getireceksiniz. Özel yaşamınızda ise plan ve düşüncelerinize netlik kazandırırken sizleri olduğunuzdan daha da güçlü bir ruh hali içine sokacak ve cesur davranışlar içinde isteklerine İlişkinizi istediğiniz hale getirebileceksiniz. Bekar Başak’lar bu süre içinde yeni bir ilişkiye adım atmak yerine önceliği iş hayatınıza vermelisiniz.

Günün Olumlaması: İlerlemem ve olumlu sonuçlara ulaşmam için değişmem gerekiyor. Her değişim ruhsal bir bitiş ve tekrar diriliştir.Küllerimden yeniden doğuyor yenileniyorum.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: Beyaz


Terazi Burcu
Terazi Burcu

Bugün özel yaşamınız önem kazanıyor. Birlikte olduğunuz insanın arkadaşları ile vakit geçirmesi sizi ihmal ediyormuş düşüncesinin zihninizde belirmesine ve ona karşı pekte hoş olmayan sözler söylemenize sebep olabilir.Yersiz kıskançlıklar ikinizi üzmekten başka bir işe yaramayacaktır.İşinizle ilgili ise finansal konularda karlı çıkacağınız gelişmelerle moral bulacaksınız.Popülerliğiniz ve tanınırlığınız artacağı bu dönemde sosyal ilişkilerinize bir hayli önem vermeli ve düşüncesizce sarf edilecek kelimelerden kaçınmalısınız.İşinizle ilgili konularda farklı görüşlere açık olmalı ve yapıcı eleştirilere tepki vermeden hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Ben aşkım ben sağlığım ben huzurum. Ben bulunduğum ortamın dengesiyim.Bilinçaltımın derinliklerinde esir kalmış isteklerimi ifade etmeyi seçiyorum.Böylelikle tüm engellerimi ortadan kaldırıyor ve sözlerimi gerçekliğim kılıyorum.

Günün Kristali: Çeroit

Günün Rengi: Beyaz


Akrep Burcu
Akrep Burcu

Zihninizi bulandıran sizi ruhsal ve bedensel olarak yoran tüm enerjiler çıkıp gidiyor hayatınızdan bugün sevindirici etkiler söz konusu. Özellikle işinizle ilgili konularda yaptığınız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilir geçmişte yaptığınız fakat beklediğiniz cevabı alamadığınız ikili görüşmelerin önemli faydalarını yaşayabilirsiniz.Bu süre içinde disiplinli davranmayı elden bırakmamalı ve başladığınız her işin sonunu getirmek için gayret göstermekten çekinmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Gerçeği görüyor biliyor ve kabul ediyorum. İçimden geldiği gibi davranıyor özüme sahip çıkıyorum.Sevdiklerime değer verdikçe değer görüyor başarıdan başarıya koşuyor istediklerimi alın terim emeğim ve azmimle elde ediyorum.

Günün Rengi: Kar beyazı

Günün Kristali: Kalsedon


Yay Burcu
Yay Burcu

Yoğun ve kazançlı birgün sizleri bekliyor.İş hayatınızda son derece aktif olmalı tüm dikkatinizi işinize vererek hareket etmelisiniz İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam edecek. Sevdikleriniz sizi yaşamınızın her alanında cesaretlendiriyor..Sıra dışı fikirlerinizi ifade ederek, mücadelenizde başarılı olabilirsiniz.Yeteneklerinizi gösterebilmek ve saygı kazanarak önemli fırsatlar elde edebilmek adına güçlü olduğunuz bir gündesiniz.Özel hayatınızı ilgilendiren konuları ulu orta konuşmak size ilerleyen günlerde beklemediğiniz sonuçlar yaratabilir.

Günün Olumlaması: Söz veriyorum kendime hayatı ertelemeden yaşayacağım, Kendime daha fazla değer verecek sevdiğim konularla ilgilenecek rahatsızlık duyduğum tüm konuları yaşamımdan uzaklaştırıp etkisiz hale getireceğim. Ruhum ve bedenim oldukça sağlıklı, Dengede kalabilmem için sağlığımın önemini biliyor ve buna uygun yaşıyorum.

Günün Kristali: Turkuaz

Günün Rengi: Beyaz


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

İşinizle ilgili konularda ufak tefek aksaklıklar gecikmeler söz konusu olsa da gelişmeler hızlı ve olumlu yönde olacaktır. Korku ve kaygılarınızı bir yana bırakın ve bu yüksek enerjili süreci iyi değerlendirerek hareket edin. Bugünlerde özellikle sigara tiryakisi Oğlak’lar uzun süredir ihmal ettiğiniz bir sağlık problemi tekrar edebilir bünyenizin en zayıf olduğu bugünlerde dikkatli olmalı dinlenmeli ve bir an önce zarar veren bu tiryakilikten kurtulmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda ise aşkın ve tutkunun yoğun olacağı romantik gelişmelerle moral bulup güven tazeleyeceğiniz özel zamanlardasınız.

Günün Olumlaması: Öfkemin yüreğimdeki sevgi ve merhameti körelterek adil davranmama engel olmasına izin vermiyorum. Susuyor ruhumdan gelen sese kulak vererek farkına varamadığım yönlerimi keşfediyor içimde var olan güzellikleri kabul ediyor ve tüm çevreme yansıtıyorum.

Günün Kristali: Opal

Günün Rengi: Beyaz


Kova Burcu
Kova Burcu

İş hayatınızda dikkatli davranmalı riskli işlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz resmileştirme kararı alabilirsiniz. Bu beraberlik belli dönemlerde ayrılıkların getirdiği sarsıntılardan geçtiyse mantıklı davranmalı ve ilişkinize hak ettiği değeri göstermelisiniz. Bekar Kovalar ise yeni insanlarla tanışmanın getirdiği güzellikler aşk hayatınızı canlandırabilir aşkın o muhteşem büyüsünde kaybolmanın güzelliğini deneyimleyebilirsiniz….

Günün Olumlaması: Çevremde beni olumsuz düşüncelere sevk eden kişi ve olaylardan etkilenmemeyi seçiyor ve kendime olan güvenimi her geçen gün daha da arttırıyorum. Ben düşünen üreten paylaşan yetenekli bir insanım.Bunun şükrü içinde fırsatlarımı en iyi şekilde değerlendiriyor ve kazanıyorum.

Günün Kristali: Selenit

Günün Rengi: Beyaz


Balık Burcu
Balık Burcu

Duygusal hayatınızda yaşanan tutarsızlıklar yüreğinizde ki korkuların dengeleyememeniz enerjinizin düşmesine ve gereken performansı sergileyememenize sebep olmakta. Var olan sorunları çözmek için bugünü iyi değerlendirmeli ve yüreğinizde biriken her şeyi açıklıkla birlikte olduğunuz insanla konuşmalı bitirmeniz gereken bir ilişkiyi sürdürmek yaralarınızı derinleştirmekten öteye gitmeyecektir.

Günün Olumlaması: Ey sevgilim sırdaşım hayat arkadaşım sen evrenin bana verdiği mükafatımsın beni sende seni bende bulduğum için çok şanslıyım. Aşkla besleniyor ve gelişiyorum.Sevginin tüm nimetleri yaşamımı süslüyor ve değer katıyor.

Günün Kristali: Ametist

Günün Rengi: İnci beyazıGökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun…


Koç Burcu
♈ Bir "koç" şüpheleniyorsa genelde şüphelendiği konuda haklı çıkar. Hislerine güvenilmesi gereken insanlardır.

Boğa Burcu
♉ Karşısındaki insana hak ettiğinden fazla değer verip başına çıkarttığı için en çok kendine kızar "boğa"lar.

İkizler Burcu
♊ En usta dedektif bile sevgilisini merak eden bir "ikizler"in yanında hiç kalır.

Yengeç Burcu
♋ "Yengeç" çok az insanın arkasından üzülür ve seni arkandan üzülecek kadar çok sevdiyse emin ol gittiğin için kaybeden sen olursun.

Aslan Burcu
♌ "Aslan" bu ara sabrediyor, içine atıyor, konuşmuyor ama konuşursa tam konuşacak ve çok kişinin canı yanacak.

Başak Burcu
♍ Ertelenmeye, ihmal edilmeye tahammülü yoktur bir "başak" ın, kim olursa olsun arkasına bakmadan gider.

Terazi Burcu
♎ "Terazi" kendisine neler verildiğine değil, kendisi için nelerden vazgeçildiğine bakar.

Akrep Burcu
♏ Söylenecek "birçok şey" olabilir ama bazen "hiçbir şey" söylememeyi tercih eder bir "akrep".

Yay Burcu
♐ "Yay"ın güçlü karakterini herkes kaldıramaz bir "yay"ı taşımak için en az onun kadar sağlam karakterli olmak gerekir.

Oğlak Burcu
♑ Bir "oğlak" yalnız kalmaz. Sadece yalnız kalmayı tercih eder.

Kova Burcu
♒ Karşılık beklemeden yapar ne yapacaksa "kova", çıkarcı değildir..Hep iyi niyetinden kaybederler.

Balık Burcu
♓ İnsan öyle de yaşar böyle de yaşar ama bir "balık"a aşık olunca farklı yaşar.

Yanlışlık Sistemlerin Başarısızlığında..Gerçek Her zaman Göründüğü Gibi Değildir..
cyber_warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
2014, burç, günlük, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Sosyal
Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

Tasarım : VampRens
Açılış Tarihi: 30 Ağustos 2013
Forumayyildiz.Net Her Hakkı Saklıdır
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 43, 45, 51, 53, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 290, 296, 303, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455,