Geri git   ForumAyyıldız | F.AY Forumları ve Paylaşım Platformu > F.AY Forum Hayatı Ve Eğlence > Burçlar Alemi

Kullanıcı Etiketleme

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-14-2014   #1 (permalink)
Öyle bir yerdir ki secde; Sen yere fısıldarsın taa göklerden duyulur.
SaRé - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2013
Mesajlar: 3.624
Konular: 2512
Bulunduğu Yer: iStanßuL
Takımınız: ßesiktaş
İlişki Durumu: Nişanli
Tecrübe Puanı: 1156
Rep Puanı : 29
Aldığınız Beğeni: 226
Verdiğiniz Beğeni: 298
Standart 17 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumları


Koç Burcu

Bugün meslek hayatınızın en şanslı günü olabilir sizler için. Yeni insanlar tanımanın getirdiği yüksek enerji ile başarınızı katlayabilirsiniz. Cazip teklifler sunabilir ve kabul görebilirsiniz. Küçük adımlar büyük hedeflerinize doğru hızla yol almanızı sağlayacaktır. Sabrınız sizi yaşamın her noktasında güçlendiriyor. Özel yaşamınızda eşinizin sevgisini tüm samimiyeti ile göstermesi ve sizden bir şans daha istemesi ilişkinizde uzun süredir aşamadığınız problemleri aşmanızı sağlayacak güçtedir.

Günün Olumlaması: Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyor, Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyor sevgiyle iletişim kuruyor ilişkilerimi güçlendiriyorum.

Günün Rengi: Altın sarısı

Günün Kristali: Aragonit


Boğa Burcu
Boğa Burcu

Gökyüzü geçen yıl bu dönemlerde iş hayatınızda yaşadıklarınızı düşünerek hedefleriniz arasına katmanız için küçük mesajlar veriyor sizlere. Günlük sıkıntıların aile ve özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin kendinizi geliştirmenin ve öğrenmenin tam zamanı şimdi. İş hayatınızda ve yakın çevrenizde bulunan insanlar sizi ve gayretlerinizi destekleyecek size yardımcı olmak isteyeceklerdir. Bu özellikle süregelen profosyonel ilişkileriniz için oldukça iyi olacak bir etkidir. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bugün arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar mutlaka dikkate almalı ve uygulamak için harekete geçmelisiniz.

Günün Olumlaması: Öfkemin yüreğimdeki sevgi ve merhameti körelterek adil davranmama engel olmasına izin vermiyorum. Susuyor ruhumdan gelen sese kulak vererek farkına varamadığım yönlerimi keşfediyor içimde var olan güzellikleri kabul ediyor ve tüm çevreme yansıtıyorum.

Günün rengi: Turuncu

Günün kristali: Ametist


İkizler Burcu
İkizler Burcu

Gökyüzü bugün sezgilerinizin oldukça yoğun olacağına işaret ediyor. İş ve Özel yaşamınızda sezgilerinizle mantığınız arasında sıkıştığınız hissine kapılabilirsiniz. Sezgilerinizin sesine kulak vermeniz doğru kararlar alarak tüm beceri ve yeteneklerinizin iş hayatınıza yansımasını ve bunun sonuncunda istediğiniz başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda; Beraberliği devam edenler ise ortak kararlar almakta fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar ilişkinizi zedeleyebilir sakinliğinizi koruyarak kendi fikirlerinizi baskıcı bir tavırla birlikte olduğunuz insana kabul ettirmeye çalışmadan hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Karanlıkların ruhuma yansıttığı tüm olumsuzluklardan yüksek iradem ve inançlarımın gücü ile uzaklaşıyor. Ruhumu Sevgiyle Aşk’la besleyerek arınmayı seçiyorum ve biliyorum ki seçimlerim kaderimi olumsuzluklardan uzaklaştıracak bana yeni yollar açacaktır.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Turuncu


Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Gökyüzü kazançlarınızı yükseltecek etkilere işaret ediyor. İletişime çok önem vermeli ve bulunduğunuz konumun size tanıdığı tüm yetkileri kullanarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda kendi yakınlarınızla İlişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir kardeşler akrabalar gibi anlamadan dinlemeden arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Sabırlı davranmayı elden bırakmayın ve bu sürecin ilişkileriniz üzerinde kalıcı zararlar vermesine izin vermeyin. Evli Yengeç’ler ise eş’in ailesinden kaynaklanan sorunlara karşı tedbirli olmalı ve sizi haksız yere üzmelerine izin vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamımda ki tüm belirsizlikleri yüksek irademle kendimden uzaklaştırıyor aklımı sezgilerimi kendime rehber ediyor düşünce ve isteklerimi netleştiriyor kararlılıkla yola devam ediyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: Turuncu


Aslan Burcu
Aslan Burcu

Meslek ve eğitiminizle ilgili konularda insanların size severek yardımcı olması ile kendinize ve yaşama olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Sosyal aktivitelere önem verin doğru zamanda doğru yerde olmanın getireceği büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün aile bireyleri ile iyi geçinmeye özen gösterin ve eleştirilere açık olun. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilisi ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Bugün susun ve dinleyin. Bazen susmak konuşmaktan çok daha fazla etkilidir…

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Yakut

Günün Rengi: Sarı


Başak Burcu
Başak Burcu

Bugünün şifresi olayları pozitif bir şekilde değerlendirmektir sizler için. Zorluklar sıkıntılar çok alt seviyelerde olacak ve kendinizi son derece huzurlu hissedeceksiniz. Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz aşkın ve romantizmin ilişkilerinizi canlandıracağı bu sürecin keyfini çıkarın. Yakınınızdaki insanlara dair düşünceleriniz değişecek ve ilişkilerinizde düzenlemelerde bulunacaksınız. İş hayatınızda önemli bir teklif ya da fikirle karşılaşabilirsiniz duygusal davranmadan size katacaklarını önemseyerek hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamımı yeniden keşfettiğim şekillendirdiğim çok özel zamanlardayım. Sevgiyle aşkla inançla ilerliyor eskiye ait tüm rahatsızlıklarımı yaşamımdan çıkarıyorum.

Günün Kristali: Azurit

Günün Rengi: Sarı


Terazi Burcu
Terazi Burcu

Gökyüzü yatırımları ilgilendiren konularda bugün çok dikkatli davranmanız için uyarıyor sizleri. Kesin gözüyle baktığınız bir konu ters yönde sonuçlanıp size zarar verebilir. Aceleci davranmamaya özen gösterin yüksek enerjinize eklenen telaş bir takım aksaklıklara sebep olabilir. Mantığınızı kullanın ve harekete geçmeden önce her şeyi ayrıntıları ile düşünün. Özel yaşamınızda ise; Ciddi bir ilişki içindeyseniz yakın zamanda bir söz nişan söz konusu olabilir.

Günün Olumlaması: Bugün aynanın arkasındaki beni görmeyi seçiyorum. Ruhumun derinliklerine iniyor bencil öfkeli sağlıksız düşüncelerimi sevgiyle evrene iade ediyor. Kendi iç disiplinimi uygulamayı seçiyorum.

Günün Kristali: Akuamarin

Günün Rengi: Turuncu


Akrep Burcu
Akrep Burcu

Gökyüzü maddi konularda beklenmedik şanslara işaret etmekte. Bir arkadaşınız sürpriz bir gelir elde etmenize vesile olabilir ya da işinizden dolayı gelecek unuttuğunuz eski bir alacak, Kaybettiğiniz değerli bir eşyanız gibi uzun vadede yaptığınız bir yatırımın geri dönüşü sizleri oldukça rahatlatabilir. Bu dönemde şans oyunlarında da talihinizi denemelisiniz. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetlidir sezgilerinizin sesine kulak verin ve yapacaklarınızı buna göre gerçekleştirin. Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanın size olan desteğini görmezden gelmeyin. Hem kendinize hem ona haksızlık yapmış olmak istemezsiniz….

Günün Olumlaması: İçinde bulunduğum şartlardan dolayı sevdiklerimi kırmaktan duyduğum pişmanlığı sevgiye dönüştürüyor ve bu enerjimi tüm güzel yönleriyle onların kalplerine gönderiyorum. Sevgiyle eksik kalmış yanlarımda birlik ve bütünlüğünü gerçekleştiriyorum.

Günün Kristali: Akik

Günün Rengi: Sarı


Yay Burcu
Yay Burcu

Gerek yakın çevreniz gerek özel hayatınızda sonradan pişman olabileceğiniz pek çok hata yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sakinliğinizi muhafaza etmeye çalışmalı ve içinde bulunduğunuz hırçın ruh halinden bir an evvel sıyrılmaya bakmalısınız. Yaşadığınız gerginliklerin etkisinden sıyrılarak olayları daha akılcı yöntemlerle ele almak sizin için pozitif sonuçları da beraberinde getirecektir. İşlerinizde olan olumlu gelişmeler ve maddi konularda ki rahatlamalar sizi kendinize getirdi. Şimdi yaşama sıkı sıkı sarılın isteklerinizin üzerine kararlı ve disiplinli bir şekilde gidin yılmadan yorulmadan çalışma zamanı.

Günün Olumlaması: Gökyüzünün maviliğinde bulduğum huzur ruhumu dinlendirirken kendime olan güvenimi tazeler bir yandan, Gözlerimi kapar dünyayı dinlerim bir an ve onla yeniden doğar ve yaşamıma yepyeni başlangıçları çekerim.

Günün Kristali: Akik

Günün Rengi: Sarı


Oğlak Burcu
Oğlak Burcu

Enerjinizi, iş hayatınızı ilgilendiren konularda karşılaştığınız engellere boyun eğmeden isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanırsanız istediğiniz ilerlemeyi elde edersiniz. Bugün yeteneklerinize güvenin ve sadece işinize odaklanın olayları ve insanları kontrol etmeye çalışmayın. İkili tartışmalar içine girdiğinizde sizi zorlayan insanların sizi çekmek istediği noktaya gidersiniz. Bu size yarar değil zarar verecektir. Güç gösterileri sözlü saldırılara karşı sakin tavrınızı koruyun gün tartışma günü değil işinizi hakkıyla başarıyla yapma günü. Özel yaşamınızda ise kendi yakınlarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Güneş bir noktada günü aydınlatırken diğer yanda Ay hüznünü ve parlaklığını gerçek ışığı arayanlara yansıtmakta. Karanlıklarımdan aydınlığa yürüyorum korkularımdan isyanlarımdan geçmişte yaşadığım acı deneyimlerimden tamamen uzaklaşıyorum ve yaşamın bana kazandırdıkları için şükrediyor ruhumun ve zekamın muhteşem işbirliği ile yeni bir başlangıç yapıyorum.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: Turuncu


Kova Burcu
Kova Burcu

Gökyüzü bugün iş ve aile hayatınızda dengeyi sağlamakta zorlanacağınıza işaret ediyor. Bugün düşünmeden ani kararlar vermemelisiniz. İşinizi ilgilendiren konularda beklemediğiniz bir ortaklık teklifi alabilirsiniz dikkatli davranın ve işin cazibesine kapılarak hareket etmekten kaçının. Ailenize mensup yakınlarınızdan tepkiler alabilir ve bunu anlamakta zorluk çekebilir ya da tam tersi hiç anlamaya çalışmadan tepkiler verebilirsiniz. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan bir aşk ilişkisi tekrar gündeminize gelebilir ve o dönemde yaşadıklarınızın hüznü iç dünyanızda hesaplaşmalara neden olabilir..

Günün Olumlaması: Hayatımda karşılaştığım değişim enerjisine ayak uyduruyorum. Değişim ve yeniliğin olumlu enerjileri, yaşamımın her noktasında heyecanı, dinamizmi ve şansı beraberinde getiriyor. Ben de bunları sonuna kadar değerlendirmeyi seçiyorum.

Günün Kristali: Yakut

Günün Rengi: Sarı


Balık Burcu
Balık Burcu

Gökyüzü bugün oldukça mücadeleci cesur kararlı ve istekli bir ruh halinde olacağınızı göstermekte. Yaşadıklarınızın istek ve hedeflerinizin tüm sorumluluğunu alarak yeni başlangıçlar yeni fikirler geliştirecek ve bunların zamanlamaları için planlar yapacaksınız. Gelişmeler sizin istediğiniz hızda ilerlemese de yapacaklarınızı belirledikten sonra yavaş yavaş hepsinin gerçekleştiğini gördükçe oldukça mutlu olacak ve kendinize olan güven ve saygınızı daha da kuvvetlendireceksiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkisi olmayan Balık’lar, Bugün yaşanacak gelişmelerle aşkın enerjisini tüm benliğinizde hissedebilir yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz…

Günün Olumlaması: Kararsızlıklarımdan bilinçaltımda oluşturduğum bilinçli ve bilinçsiz tüm negatif formlardan uzaklaşıyor ve arınıyorum. Burada ve şimdiyi kabul ediyor yenilenen değişime karşı kararlı cesur ve inançlı bir şekilde kendimden emin adımlar atıyorum.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: Turuncu

SaRé isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tag Ekle
2014, burç, günlük, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Sosyal
Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

Tasarım : VampRens
Açılış Tarihi: 30 Ağustos 2013
Forumayyildiz.Net Her Hakkı Saklıdır
Sitemap
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 43, 45, 51, 53, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 240, 241, 242, 244, 245, 246, 248, 251, 252, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 290, 296, 303, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 316, 317, 318, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455,