Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-17-2014   #10 (permalink)
Özel Üye
bonafide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Takımınız: Galatasaray
Tecrübe Puanı: 448
Rep Puanı : 10
Aldığınız Beğeni: 22
Verdiğiniz Beğeni: 6

Mesajdan yapılan alıntı:
ScoRPioN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1- ıssız bir adaya düşseniz yanına alacağınız 3 şey ne olurdu.?
2-benim hakkında düşünceleriniz neler bir iki cümle değilde geniş bir açıklama yaparsanız sevinirim. (olumlu olumsuz herşeyi yazarsanız sevinirim alınmam darılmam bundan sonra ona göre davranırım)
3-kısaca özetle kendinizi anlatırmısınız
4-forumla ilgili hedeflerin neler gelecekte bu forumu nasıl bir yerde görmek istersin
5-bir kadında en çok aradığınız özellik sizce evlenilecek bir kadın size göre nasıl olmalıdır
6-hayat size ne öğretti ve hayat felsefeniz nedir.?
7-herkes seni nasıl tanımlar çevrenle ardaşlarınla dostlarınla aran nasıl yani içinde yaşadığın ortama göre sen nasıl birisin
8-sanalda ve gerçekte bir aile dostluk kardeşlik birlik beraberlik ortamı sizce nasıl oluşturulur bu konuda önerileriniz neler
9-forumun ismine nasıl karar verildi neden bu forumu kurdunuz açıklarsanız sevinirim..

şimdilik bu kadar yeterli gene gelirim.

1.Issız bir adaya haberimiz olupta mı düşüyoruz

3.İsmim Seçkin. Edirne ve Tekirdağ'da yaşıyorum. Edirne Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Departman sorumlusuyum.

4.Forumu Türkiye'ni saygın forum siteleri arasına sokmak başlıca hedefimiz, kısmet olursa göreceğiz.

5.İyi bir aile terbiyesi, baba korkusu ve saygı.

6.Hayatın bana öğrettiği en önemli şey hedef uğruna her şeyi karşına alarak koşmak. Yapabildiğin bir işte en iyisi olmak için çabalayabilmek.

7.Maviş, macır, dayı ve iyi bir dinleyici

8.Aile ortamı oluşturmak zordur. Forum aşkı yaşayanları gördüm

9. Emre adminimiz yanıtlasın bu soruyu

bonafide isimli Üye şimdilik offline konumundadır