Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-01-2014   #8 (permalink)
Kurucu ( RooT ) AdmiN
Webster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 492
Mesleğiniz: Teknoloji Sorumlusu
Burcunuz: Başak
Takımınız: Fenerbahçe
İlişki Durumu: Nişanlı :)
Tecrübe Puanı: 620
Rep Puanı : 15
Aldığınız Beğeni: 410
Verdiğiniz Beğeni: 706

1- ıssız bir adaya düşseniz yanına alacağınız 3 şey ne olurdu.? Su,Uçak Olta (:
2-benim hakkında düşünceleriniz neler bir iki cümle değilde geniş bir açıklama yaparsanız sevinirim. (olumlu olumsuz herşeyi yazarsanız sevinirim alınmam darılmam bundan sonra ona göre davranırım) Valla forumda daha kimseyi tam anlamıyla tanıyamadım inanın hakkınızda nasıl biri olduğunuz hakkında en ufak fikrim yok. zamanla tanışırız (:
3-kısaca özetle kendinizi anlatırmısınız . Valla disiplinli neşeli biriyim. Herkesi mutlu etmeyi severim. Bazen çabuk sinirlenebiliyorum.
4-forumla ilgili hedeflerin neler gelecekte bu forumu nasıl bir yerde görmek istersin. Bu forumayyildiz ben olduğum sürece Allah sağlık sıhat verdiği sürece hiç üye kalmasada açık kalacaktır. Tabikide amacım 2009 daki büyümeyi tekrar yaşamak (:
5-bir kadında en çok aradığınız özellik sizce evlenilecek bir kadın size göre nasıl olmalıdır. Söz dinlemeli. Güler yüzlü. Seni merak etmeli. Gecenin 3 ü demeyip kalk aşkım konuşalım diyebilmeli
6-hayat size ne öğretti ve hayat felsefeniz nedir.? Sanalda bazı dostlarım oldu Bazısı üzdü bazısıyla hala görüşüyorum. Reelde dost kazanmaya çalışmayı amaç ediniyorum. Çünkü en iyi itibar çevre bence (: Tabikide dürüst olmak en büyük özelliklerim arasında. İş yerindeki patronum 1 sözümle iş bölümünün birisini kapatmıştı
7-herkes seni nasıl tanımlar çevrenle ardaşlarınla dostlarınla aran nasıl yani içinde yaşadığın ortama göre sen nasıl birisin. Valla beni tanıyan var vamprens Mesela (: çok iyi bilir beni Alzenada hüzündioksitte bunlar beni yeni tanıyorlar onlarda nasıl biri olduğum hakkında fikir sahibidirler. Sanalda çok sevilirim çünkü kimseyi satmadım satmam (: Reelde biraz içime kapanığımdır. Aslında çevremde yaşıtım pek yok çoluk çocuk çok o yüzden kırk yılda bir okuldan işten falan arkadaş denk gelirse o zaman kopuyorum işte (:
8-sanalda ve gerçekte bir aile dostluk kardeşlik birlik beraberlik ortamı sizce nasıl oluşturulur bu konuda önerileriniz neler. Sanalla başlayalım. Bir amaca omuz koyduysak sonuna kadar birlik beraberlik ve eşitlik içinde olunmalıdır. Mesela ben forumayyıldız benim demedim hiç bir zaman hepimizin dedim. Sonra bi şey yapacağım zaman diğer adminlere hatta üyelere sormuşumdur böle yapsak nasıl olur diye. Çünkü burda bizler varız. Biz bir aile olduğumuza göre ortak kararlar almak en doğrusu (: Herkes dürüst ve birbirini satmadığı sürece bizi kim yıkabilir? Reelde ise sosyal aktiviteler insanları birbirine yaklaştıracağını düşünüyorum. Birbirinin arkasından kuyu kazan olmadığı sürece fesat düşünce besleyen olmadığı sürece dostluk kardeşlikler sonuna kadar (:
9-forumun ismine nasıl karar verildi neden bu forumu kurdunuz açıklarsanız sevinirim.. 2009 yılında ali diye kankim ile bir forumda takılıyorduk. Forum açalım falan filan kanıma girdi. Forum adı ararken sabahlara kadar forum adı düşündüm bir sürü domain ismi geçti aklımızdan. en son ben dedim forumayyildiz boş mu. o zaman .com doluydu. Net boş dedi bizde hemen aldık (:

[Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] --- [Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...] --- [Forumayyildiz.Net e Katilmak Için Lütfen TIKLAYIN...]
Webster isimli Üye şimdilik offline konumundadır